WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

Cosmelan / Dermamelan

To najskuteczniejsze z dostępnych na rynku terapii przeciwprzebarwieniowych, polecana zwłaszcza pacjentom z uporczywymi, rozległymi i opornymi na leczenie przebarwieniami.  Substancje zawarte w peelingu blokują wytwarzanie w skórze melaniny – barwnika odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień. Obserwowane efekty to redukcja do 95% plam i przebarwień na skórze. Dodatkowym efektem działania peelingu jest redukcja poszerzonych porów, zmniejszenie łojotoku i widoczna odnowa naskórka.

Terapia składa się z 2 etapów – zabiegu w gabinecie oraz terapii domowej. Terapię domową przeprowadza się w oparciu o otrzymane od lekarza kosmetyki.

Zabieg polega na nałożeniu w gabinecie maski, z którą pacjent wychodzi do domu ( warto umowić się po południu). Po wskazanym przez lekarza czasie pacjent zmywa maskę i rozpoczyna terapię domową.

Efekt zniknięcia przebarwień obserwuje się po 3-4 tygodniach stosowania Cosmelanu. Terapię domową należy kontynuować przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Wykonanie zabiegu nie zabezpiecza przed nawrotem przebarwień, jednak są one zazwyczaj mnie nasilone i możliwe do usunięcia innymi zabiegami.

 

Koszt 1700 zł
Czas trwania 30 min
Znieczulenie NIE
Rekonwalescencja TAK
Seria NIE

Chcesz wiedzieć więcej... Umów się na wizytę