WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

Kwas hialuronowy

To najbardziej efektowny sposób odmłodzenia okolicy podawanej zabiegowi. Umożliwia nawilżenie skóry, wypełnienie zmarszczek, odbudowę konturu twarzy czy też zmianę kształtu nosa lub ust bez interwencji chirurga. Efekty zabiegu są natychmiast widoczne – łatwo i szybko osiągniesz zamierzony wygląd.

Leczyć kwasem hialuronowym można praktycznie każdą okolicę ciała, ale najczęściej wykorzystywany jest do odmłodzenia skóry twarzy, szyi oraz dłoni.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie. Jego główna funkcja to wiązanie wody – zapewnia więc jędrność, odpowiednie nawodnienie i napięcie skóry. Ze względu na te właściwości jak również zdolność do stymulacji syntezy kolagenu wykorzystywany jest szeroko jako składnik koktajli do mezoterapii – do redermalizacji i biorewitalizacji skóry

Jako substancja biokompatybilna, czyli naturalnie wystepująca w organizmie jest wykorzystywany jako substancja budulcowa i podporowa  - wypełniacz - w okolicach, w których obserwujemy ubytek objętości ( w wyniku procesów chorobowych, urazów, starzenia. Podany w leczone okolice wypełnia ubytki tkanek. Może być podawany w każdą okolice, jednak zazwyczaj stosuje się go do wypełniania zmarszczek, odbudowy konturu twarzy, modelowania policzków, powiększania ust, korekty kształtu nosa. 

Efekty zabiegu są natychmiast widoczne i w zależności od rodzaju wypełniacza utrzymują się do 18 miesięcy

Istnieją różne rodzaje preparatów kwasu hialuronowego. Lekarz dobiera produkt stosowny do potrzeb Twojej skóry i Twoich oczekiwań.

 

Koszt od 750 zł
Czas trwania 30 - 60 min
Znieczulenie TAK
Rekonwalescencja NIE
Seria NIE

Chcesz wiedzieć więcej... Umów się na wizytę