WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

Mezoterapia

Mezoterapia, to stwarzająca szerokie możliwości i ceniona w medycynie technika . Polega na wprowadzaniu substancji leczniczych w różne warstwy skóry i tkankę podskórną. Ma działanie przeciwstarzeniowe, odżywia skórę i pobudza do odnowy. Wiąże się z takimi pojęciami jak redermalizacja, biostymulacją, biorewitalizacja. W wyniku mezoterapii skóra nabiera jędrności przez co wygląda młodziej i zdrowiej.

Podczas zabiegu wprowadza się w leczone miejsca koktajl witamin i substancji o działaniu stymulującym procesy regeneracyjne w skórze – antyoksydanty, aminokwasy, kwas hialuronowy. Istnieje szeroka gama preparatów wykorzystywanych do mezoterapii. W zależności od potrzeb skóry lekarz dobiera produkt odpowiedni dla danego pacjenta.

Dzięki mezoterapii można poprawić wygląd skóry twarzy, również okolic oczu,  dłoni, szyi i dekoltu.

Przynosi znakomite efekty w profilaktyce i leczeniu wypadania włosów.

Jest wykorzystywana również w terapii cellulitu i rozstępów i  leczeniu obwisłej skóry na ramionach ( tzw.pelikany )

Ze względu na małą inwazyjność jest świetnym zabiegiem dla osób, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia skóry.

Dla osiągnięcia maksymalnych efektów zabiegi przeprowadza się w seriach. Zwykle jest to seria 3 – 4 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni.

Mezoterapia swoją uznaną pozycję zawdzięcza szybkim i widocznym efektom, małej inwazyjności procedury, krókiej rekonwalescencji i stosunkowo niewielkim kosztom.

 

Koszt od 250 zł
Czas trwania 30 min
Znieczulenie TAK
Rekonwalescencja NIE
Seria TAK

Chcesz wiedzieć więcej... Umów się na wizytę