WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

O Mnie

Jestem specjalistą dermatologiem

Od ponad 10 lat zajmuję się medycyną i dermatologią estetyczną. Ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie oraz studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracowałam w Centrum Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego oraz warszawskim Holistic Clinic. Obecnie prowadzę Derm-Est – Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej oraz pracuję w lubelskim CM Sanitas, gdzie jako dermatolog przyjmuję pacjentów również w ramach NFZ. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w Kongresach i Zjazdach i zdobywając kolejne certyfikaty i uprawnienia.

 

Współpracuję

z chirurgami plastycznymi z  lubelskiego Centrum Medycznego Sanitas oraz Instytutem Nowoczesnej Kosmetyki Esthe. Dzięki zdobytej w wyniku współpracy wiedzy mogę zaoferować kompleksową pomoc w różnych problemach i zaspokajać różne oczekiwania Pacjentów.

 

Moim pacjentom

oferuję zadbany i naturalny wygląd w oparciu o kompleksową wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej oraz szeroką gamę wykonywanych zabiegów.

dr_dorota.png