WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

PQ AGE

To nowoczesny piling z kwasem trójchlorooctowym ( TCA ) wykorzystywany do odbudowy i biorewitalizacji skóry.

TCA jest silnym stymulatorem syntezy kolagenu w skórze co prowadzi do poprawy jej jakości, pogrubienia i wzmocnienia. Skóra nabiera gęstości a drobne zmarszczki i nierówności wygładzają się. Ze względu na silne działanie regenerujące TCA używany jest między innymi w leczeniu potrądzikowych blizn zanikowych. Zastosowana w PQ AGE unikalna formuła pilingu umożliwia aktywnym cząsteczkom pokonanie bariery naskórkowej bez naruszania jej struktury. Cząsteczki TCA docierają do głębokich warstw skóry nie uszkadzając położonego powierzchownie naskórka. Dzięki temu w trakcie aplikacji nie występuje pieczenie, a po pilingu skóra złuszcza się nieznacznie. W przeciwieństwie więc do większości silnie działających pilingów PQ AGE nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest od dawna oczekiwaną propozycją dla osób aktywnych.

Dodatek kwasu kojowego o działaniu wybielającym powoduje, że po zabiegu skóra jest rozjaśniona a przebarwienia stają się mniej widoczne.

PQ AGE to znakomity zabieg dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia, podnoszący jędrność i wyrównujący koloryt. Dobrze też sprawdza się jako zabieg pielęgnacyjny dla skór łojotokowych. Może być z powodzeniem łączony z innymi technikami biorewitalizacji skóry – mezoterapią i osoczem bogatopłytkowym. Można go stosować do poprawy kondycji skóry twarzy, szyi, dekoltu. Bardzo ładny efekt wygładzenia i rozjaśnienia uzyskuje się przy zastosowaniu pilingu na grzbiety rąk.

PQ AGE to również atrakcyjna propozycja dla wszystkich poszukujących skutecznych ale mało inwazyjnych i bezbolesnych metod dbania o wygląd skóry.

 

Koszt 350 zł
Czas trwania 45 min
Znieczulenie NIE
Rekonwalescencja NIE
Seria W zależności od problemu

Chcesz wiedzieć więcej... Umów się na wizytę