WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

Sculptra

Sculptra to zabieg w dyskretny i naturalny sposób korygujący zmiany zanikowe tkanek , co prowadzi do odmłodzenia leczonej okolicy. Poprawa wyglądu jest długotrwała, a uzyskane rezultaty kompleksowe i naturalne.

Sculptra pobudza komórki do produkcji kolagenu. Działa więc stymulując nasz własny organizm do obrony przed upływem czasu. Nowowytworzony kolagen wypełnia ubytki tkanek przywracając twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.

Podczas jednego zabiegu lek można podawać w okolice skroni, łuków jarzmowych, policzków, doliny łez, okolice kąta żuchwy, zmarszczki kącików ust . Dzięki zastosowaniu preparatu na tak liczne miejsca w czasie jednego zabiegu uzyskujemy efekt kompleksowej odnowy twarzy.

Sculptra jest preparatem dyskretnie zmieniającym twarz – nasze fibroblasty potrzebują czasu na wyprodukowanie kolagenu. Jest to więc zabieg dla osób ceniących sobie dyskrecję. Pierwsze efekty pojawiają się po 6 tygodniach i stopniowo narastają do 6 miesięcy. Uzyskany efekt utrzymuje sie 2 do 3 lat.

Sculptra jest polecana zwłaszcza osobom o szczupłej twarzy i cienkiej skórze, gdzie zmiany zanikowe są szczególnie widoczne.

Inne okolice, gdzie z powodzeniem stosujemy Sculptrę to brzuch – utrata sprężystości skóry po ciąży lub intensywnym odchudzaniu, uda – pewne postacie cellulitu, dekold – wiotkość skóry, zmarszczki.

 

Koszt 1500 zł
Czas trwania 45 min
Znieczulenie TAK
Rekonwalescencja NIE
Seria NIE

Chcesz wiedzieć więcej... Umów się na wizytę