WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
+48 733 644 266
Pn, Śr, Pt
09:00-19:00

Thermage

To technologia z kręgu urządzeń wykorzystujących fale radiową do pobudzenia syntezy kolagenu i stymulacji odnowy w głębokich warstwach skóry. 

Główną zaletą technologii jest celowana aplikacja energii  która oddziałuje tylko na skórę bez wpływu na tkanke podskórną. Efektem działania urzadzenia jest napiecie i wygładzenie skóry bez wpływu na tłuszczową tkanke podskórną. Zabieg będzie więc dobrze się sprawdzał u osób szczupłych z cienką skórą. Ze względu na mechanizm oddziaływania z tkankami ma również mniej przeciwwskazań niż zabiegi wykonywane z wykorzystaniem tradycyjnej fali radiowej. Thermage można bezpiecznie wykonać u osób z wywiadem nowotworowym czy cierpiących na zapalne choroby przewlekłe. 

Okolicą na która wykonujemy zabiegi jest zazwyczaj skóra twarzy i powiek, ale urządzenie można z powodzeniem wykorzystywać również do napinania skóry innych okolic ciała. 

Zabieg jest bezinwazyjny i polecany głownie młodym osobom ( po 30 r.ż ) , u których pojawiają się pierwsze oznaki wiotkości skóry

 

Koszt od 400
Czas trwania 30 - 60 min
Znieczulenie NIE
Rekonwalescencja NIE
Seria TAK

Chcesz wiedzieć więcej... Umów się na wizytę